MP3 Cutter 1.1.0 (Android)

MP3 Cutter

MP3 Cutter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MP3 Cutter, favori parçalarınızın nakarat kısımlarını yada en sevdiğiniz bölümlerini keserek Android telefonlarınıza zil sesi yapma imkanı sunan ücretsiz ve yararlı uygulamalardan bir tanesi.

MP3 Cutter, Android cihazlarınız üzerinde müzik düzenleme aracı olarak kulanabileceğiniz en iyi ve başarılı uygulamalardan bir tanesidir. Düzenleme dışında ses dosyalarını birbirleri ile bileştirme imkanı sunan uygulama ile kendinize özel birbirinden güzel zil sesi oluşturabiliyorsunuz.

Telefonunuzdaki şarkılardan dinlerken bir anda şarkının herhangi bir kısmının çok güzel zil sesi olabileceğini düşündüğünüzde, bu uygulamayı kullanarak istediğiniz yerleri keserek anında zil sesinizi meydana getirebilirsiniz. Kullanışlı bir arayüze sahip olan uygulamayı indirip yükledikten sonra biraz kurcalayarak müziklerin nasıl kesilip birleştirildiğini hemen öğrenebiliyorsunuz. Uygulamayı kullanabilmek için çok fazla mobil cihaz kullanım tecrübesine ihtiyacınız yok.

Özellikler:

  • SD kartınızdaki tüm MP3'lerin listelenmesi
  • Listeden istediğiniz MP3'leri kolayca seçebilme
  • Uygulama içerisinde entegre edilmiş MP3 oynatıcı
  • Düzenlediğiniz müzikleri SD karta kaydetme
  • Düzenlenen müzikleri zil sesi olarak ayarlama

En sevdiğiniz şarkıların istediğiniz bölümlerini zil sesi yapmak yada farklı şarkıları birleştirerek eğlenceli zil sesleri oluştrmak istiyorsanız, MP3 Cutter uygulamasını Android telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.