Mp3 Player HD 1.0 (Android)

Mp3 Player HD

1.0
Mp3 Player HD
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mp3 Player HD, eğer Android cihazlarınız üzerindeki standart müzik uygulamasından sıkıldıysanız ve farklı bir şeyler arıyorsanız şık tasarımı ile en iyi alternatifler arasında.

Mp3 Player HD, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde kullanabileceğiniz hem ücretsiz hem de güçlü ve gelişmiş bir müzik çalar uygulaması. Kilit ekranında çalma, gelişmiş ekolayzır, şarkı sözlerini gösterme, materyal tasarım, yerel müzik araması, şarkıları favori olarak seçme ve benzeri özellikleri ile güçlü bir müzik oynatıcı olan bu uygulama sayesinde müzik dinleme deneyiminiz tamamen değişiyor.

Uygulamanın desteklediği müzik formatları: MP3, MP2, MP1, Flac, Midi, Wma, Wav, Aac, Wmv vb.

Elinizi sola ve sağa doğru kaydırarak şarkı değişimi yapabildiğiniz uygulamanın en çok öne çıkan özelliği ise materyal ve şık tasarımı. Ses dosyalarını düzenleme özelliğini de içerisinde barındıran Mp3 Player HD, zil sesi ayarı, renkli arka temalar kullanma, farklı şarkı çalma modları, çalma listeleri oluşturma vb. daha pek çok özelliğe de sahip.

Eğer sıkı bir müzik severseniz ve Android mobil cihaza sahipseniz bu farklı ve güçlü olan müzik çalar uygulamasını ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ederim.