Mr. Muscle

Mr. Muscle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mr. Muscle'da havaya kaldırdığı halteri dengede tutmaya çalışan karaktere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Mr. Muscle, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş eğlenceli bir beceri ve refleks oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda son derece ilginç bir yapıya yer verilmiş. Oyunda, görünüş itibariyle spor müsabakasında yer aldığı belli olan bir karakterin halteri dengede tutmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Söz konusu bu görevi yerine getirebilmek için ekranın üst kısmından hızlıca geçen blokları tam ortadan kesmemiz gerekiyor. Kestiğimiz blokların eşit parçalarda olması gerekiyor çünkü her parça halterin uç kısımlarındaki ağırlıklara biniyor. Dolayısıyla parçaları eşit olarak kesemezsek halterin ağırlık dengesi bozuluyor. Karakterin dengesi bozulunca yere düşüyor ve oyunu kaybediyoruz.

Hızlıca hareket eden bloğu kesebilmek için ekrana dokunmamız yeterli. Bu noktada zamanlama çok önemli bir yere sahip. Ekrandaki kesik çizgi halterin tam orta noktasına denk gelecek şekilde ayarlanmış. Başarılı olabilmek için hareket eden bloğun orta kısmı bu çizgi üzerindeyken kesmemiz gerekiyor.

Zihinlerimizde keyifli bir oyun olarak yer eden Mr. Muscle, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir oyun arıyorsanız ideal bir tercih olacaktır.