MSN Weather 1.1.0 (Android)

MSN Weather

MSN Weather
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MSN Weather ile hava durumunu kolayca öğrenebiliyorsunuz

MSN Weather kullanıcılara mevcut ve gelecekteki hava şartlarını detaylı bir şekilde raporlayabilen bir mobil hava durumu uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz MSN Hava Durumu uygulaması hayatınızı planlamanız için size büyük yardımı dokunan bir uygulama. Hergün sabah evden çıkmadan önce giyimimizi, yanımıza alacağımız eşyaları, işe ya da okula gideceğimiz yolları veya kullanacağımız taşıtları hava durumuna göre belirliyoruz. MSN Weather sayesinde ayrıntılı bir şekilde saatlik, günlük veya 10 günlük hava tahminlerine ulaşabilirsiniz ve seyahatlerinize bu tahminlere göre hazırlanabilirsiniz.

MSN Weather standart hava sıcaklığı bilgilerinin yanısıra rüzgar, görüş mesafesi, nem oranı, barometre, yoğuşma noktası ve yağış ihtimali gibi detaylı bilgilere de yer veriyor. Güneşin batış ve doğuş zamanları gibi bilgiler de MSN Hava Durumu uygulaması içerisinde bulunmakta.

MSN Weather içerisinde kullanılan harita sistemi etkileşimli bir yapıya sahip. Haritalar üzerinde sıcaklık görüntülendiği gibi yağış haritaları, uydu haritaları ve bulut haritaları görüntülenebiliyor. Eğer MSN Weather kullanarak birden fazla şehirdeki hava durumuna hızlı bir şekilde erişmek isterseniz bu şehirleri listenize ekleyebiliyorsunuz.

MSN Weather'ın bildirim sistemi sayesinde şiddetli yağışlar ve hava durumları hakkında önemli bildirimler alabilirsiniz.

YORUMLAR