Music Messenger

Music Messenger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Music Messenger ile dinlediğiniz şarkıları kişilerinizle kolay, hızlı ve eğlenceli bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Music Messenger, Android telefonunuzda bulunan şarkıları rehberinizde bulunan kişilerle paylaşabileceğiniz, onlarla müzik alışverişinde bulunabileceğiniz ve müzik dünyası / şarkılar üzerine keyifli sohbetler gerçekleştirebileceğiniz müzik tabanlı sosyal ağ uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz sunulan uygulama ile müzik kitaplığınızdaki şarkıları paylaşabileceğiniz gibi Music Messenger’ın kendi geniş müzik kataloğundan da seçim yapabilirsiniz. Müzik mesajlarınızı şarkıya kapak fotoğrafı ve yazı ekleyerek kişiselleştirebilirsiniz.

Müzikle yatıp kalkan arkadaşlarınızla şarkı alışverişinde bulunmanızı sağlayan Music Messenger, sosyal ağ tabanlı olduğundan kayıt gerektiriyor. Telefon numaranızı, ardından kullanıcı adınızı girerek kaydı tamamlıyor ve uygulamanın sade arayüzüne ulaşıyorsunuz. Inbox sekmesinde arkadaşlarınız tarafından gönderilen şarkılar, Songs sekmesinde şarkılarınız, Artists sekmesinde şarkıcılar, Playlists sekmesinde de hazırladığınız çalma listeleri bulunuyor.

Dinlediğiniz müzikleri paylaşmayı da seven biriyseniz yepyeni bir uygulama olan Music Messenger’ı kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR