My Country

My Country
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Başarılı bir simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkan My Country özellikle şehir kurma oyunlarından hoşlananları epey etkileyecek gibi görünüyor.

My Country özellikle şehir kurma oyunlarından keyif alan oyunseverlerin denemesi gereken oyunlardan bir tanesi. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda kendi şehrimizi kuruyor ve onu en iyi şekilde yönetmeye çalışıyoruz.

Eğlenceli grafik ve ses efektlerinin görev yaptığı oyunda fabrikalar kurmalı, insanlar için evler inşa etmeli ve ulaşımı sağlamalıyız. Oyunda başladığımız anda Mary bize genel bilgileri veriyor ve oyuna alışmamızı sağlıyor. Bu adımdan sonra artık görev yapmaya başlıyoruz ve tahmin edersiniz ki yeni kurulan bir şehirde yapacak çok iş var. Ne kadar çok görev yaparsanız o kadar hızlı tecrübe puanu kazanırsınız.

Oyunun tek negatif yönü, hızlı gelişebilmemiz için sürekli uygulama içi satın alma yapmamıza zorlaması. Aslında bu diğer simülasyon oyunlarında da sıkça karşılaştığımız bir şey. Bu sebeple My Country'ye bu konuda fazla yüklenmek doğru olmaz. Sonuçta ortada kaliteli bir oyun var ve ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bir şekilde yapımcıların da bu işten kar etmesi gerekiyor.

Oyunda yapılabilecek çok şey var ve bu konuda herhangi bir limit yok. Dilediğiniz gibi görevlere başlayabilir ve şehrinizi geliştirmek için ne gerekiyorsa yapabilirsiniz.

Özet olarak My Country epey eğlenceli bir oyun ve başta da belirtiğim gibi simülasyon oyunlarından keyif alanları etkileyecek türden bir yapım.

YORUMLAR