My Day 1.4.2 (Android)

My Day

My Day
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Day uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizde tüm etkinliklerinizi kontrol edebilirsiniz.

My Day uygulaması, Android cihazlarınızda kolayca etkinliklerinizi, önemli günlerinizi, doğum günlerini, toplantıları ve diğer anları takip etmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve oldukça etkili diyebilirim. Pek çok zaman yönetimi uygulaması olmasına rağmen My Day sahip olduğu sade ve basit tasarım sayesinde onların önüne geçebiliyor.

Uygulamada kolayca tekrar eden görevler ve etkinlikler ekleyebilir, etkinlik zamanları geldiğinde bildirimlerle uyarılmayı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, bir etkinlik gerçekleşmeden önce ne kadar süre kaldığını saniyesine kadar görebilir, etkinlik tamamlandıktan sonra da üzerinden ne kadar zaman geçtiğini görebilirsiniz.

Widget desteği sayesinde ise her defasında uygulamayı açmak yerine etkinlik kontrollerinizi ana ekranınızdan gerçekleştirebiliyorsunuz. Ayrıca yeni etkinlikler ve özel günler eklemek de yine widget üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Uygulamada bulunan tüm etkinlikleri farklı arkaplanlar ile kullanabiliyor, böylece birbirlerinden ayırabiliyorsunuz. My Day'i çok basit ve anlaşılır bulacağınıza eminim ve bu nedenle pek çok benzer uygulamadan daha etkili olduğu kesin.

Facebook hesabınızla da eşleme yapabilen ve oradaki doğum günleri ile etkinlik bilgilerini alabilen uygulama ile hiç bir özel günü kaçırmanız mümkün olmayacaktır.

YORUMLAR