My Little Monster

My Little Monster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Little Monster'da fantastik karakter tasarımları yapabilme şansına sahip oluyoruz.

My Little Monster, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğimiz bir karakter tasarımı uygulaması olarak tanımlanabilir. Özellikle çocuklara yönelik tasarlanmış olan bu uygulama hem eğlenceli vakit geçirtiyor hem de yaratıcı düşünceyi geliştiriyor.

Uygulamanın en önemli özelliklerinden birisi de yapılan tasarımları 3D yazıcı ile çıktı alabilmemize imkan tanıması. Fakat bu teknoloji henüz çok yaygınlaşmadığı için birçok kişi tarafından kullanılmayacaktır. Geri kalan özellikleri ise uygulamayı mutlaka denenmesi gerekenler arasına zorlanmadan sokuyor.

My Little Monster'da karşımıza çok sayıda karakter tipi ve aksesuar çıkıyor. Bunlardan istediğimizi seçerek tasarım yapmaya başlayabiliyoruz. Çeşitliliğin bol tutulmuş olması farklı tasarımlara sahip onlarca farklı karakter oluşturabilmemizi sağlıyor. Daha sonra bu karakterleri saklayabiliyor ve fotoğraflarını çekip paylaşabiliyoruz.

Hem eğlenceli hem de yaratıcılığı geliştirmesi sayesinde bu uygulamayı özellikle çocukları için faydalı bir uygulama arayan ebeveynlere öneriyoruz.

YORUMLAR