My Little Pony 2.3.3 (Android)

My Little Pony

My Little Pony
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Little Pony, popüler animasyon dizisindeki karakterle oynama şansu bulduğunuz eğlenceli bir Android oyunu.

My Little Pony, çocukların en sevdikleri oyuncaklar arasında olan hatta bir dönem oyuncaklarına dayanan popüler animasyon dizisi haline de getirilmiş ilginç karakterlerin yer aldığı Pony’leri Android cihazımıza taşıyor. Tablet ve telefonda oyun meraklı çocuğunuz veyahut ufak kardeşiniz için bulabileceğiniz en iyi oyunlar arasında olduğunu söyleyebilirim.

My Little Pony animasyon dizisinin aynı isimle mobile uyarlanmış hali ve Gameloft imzasını taşıyor. Çocuklara özel hazırlanan oyunda rengarenk Pony karakterleri bizleri karşılıyor. Başkarakter Prenses Twilight Sparkle, Ejderha Spike, Kanatlı Pony Rainbow Dash, Utangaç Pony Fluttershy, Apple Acres’ta yaşam süren Applejack oynayabildiğimiz karakterlerden sadece birkaçı. Yıldız, gökkuşağı, güneş, kelebek, elma, mücevher gibi ilginç sembollere sahip olan sevimli karakterlerimizle Ponyville adı verilen cennet diyarı bir yerde oyuna başlıyoruz. Sevimlilikleriyle, oyunlarıyla bizi bizden alan pony’lerimizi eğlendirmek adına her şeyi yapabiliyoruz. Top zıplatma, elma toplama, sihirli kanatlar, teleskop gibi çok eğlenceli mini oyunlar oynayabiliyoruz.

My Little Pony animasyon dizisinin seslendirmelerinin de dahil edildiği oyunda kısa süreliğine eğlenceli oyunların yanında görevler de bulunuyor. Görevler farklılık gösterse de amacımız pony’lerimizin yaşadığı toprakları karanlığa çevirmeye çalışan kötü karakter Nightmare Moon’u durdurarak ışığı ve arkadaşlığı geri getirmek.

Çocukların rahatlıkla oynayabilmeleri ve sıkılmamaları için renkli menülerle süslenen My Little Pony Android oyunu ücretsiz olarak geliyor ancak gerçek para ile satın alınabilen materyaller içeriyor. Bu noktada cihazınızı çocuğunuza vermeden uygulama içi satın alımları kapatmanızı öneririm. Zira oyun 41.99 TL’ye kadar satın alım sunuyor ki bir mobil oyuna 50 TL vermek kimse istemez.

YORUMLAR