My Mixtapez 3.1.8 (Android)

My Mixtapez

My Mixtapez
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Siyahi müzik trendini anında yakalamanızı ve dinlemenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulaması.

iTunes ve benzeri müzik uygulamalarını kullananların kolay kolay ulaşamayacağı müziklere ilginiz varsa My Mixtapez isimli bu uygulama mutlaka hoşunuza gidecektir. Sınırsız Mixtape seçeneğini indirebileceğiniz bu dev müzik kutusu ile internet bağlantınız olduğu müddetçe müziğiniz eksik kalmayacak. Bunların arasında videolu olan özel mixtape çalışmalarına rastlamanız da mümkün.

Dilerseniz direkt internet akışı üzerinden dinleyebildiğiniz müzikleri cihazınıza indirmeniz de mümkün. İndirmiş olduğunuz müzikleri sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıp müziklerinize ilgi duyacak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

My Mixtapez kullanıcılarının daha çok karşılaşacağı türler arasında Rap, R&B, Hip Hop ve bu müzik camiası içerisinde yer alan trendler olacaktır. Ünlü müzisyenler de bir araya gelen uygulamanın ekibi sadece buradan ulaşabileceğiniz özel single parçaların çıkmasını sağlıyor.

Spotify kullanımından alışık olacağınız gibi, uygulama içerisinde reklam kayıtlarına rastlayacaksınız, ancak aylık bir üyelik ile reklamlardan da kurtulmanız mümkün. Premiyum üyelik ile birlikte daha iyi ses kalitesi, sınırsız indirme ve daha kesintisiz bir müzik keyfine kavuşacaksınız.

YORUMLAR