My Open Courses

My Open Courses
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir eğitim uygulamasıdır.

My Open Courses, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz bir eğitim uygulamasıdır. Bir websitesi olarak hayata geçen platformun artık Android uygulaması da mevcut. Bu sayede nerede olursanız olun eğitiminize devam edebiliyorsunuz.

Uygulamadaki videolar ve ders notları en iyi akademisyenler tarafından hazırlanıyor diyebilirim. Mühendislikten iş yönetimine, matematikten fiziğe pek çok farklı alanda dersler bulabileceğiniz bu uygulama ile eğitim hayatınıza devam edebilirsiniz.

Bir dersi öğrenmek için en iyi yöntem pratik yapmaktır, bu yüzden ödevler çok önemlidir. Bu yüzden videolar ve ders notlarıyla birlikte sanki gerçekten okula gidiyormuşsunuz gibi bulabileceğiniz ödevler ve referans materyalleri de çok işinize yarayacaktır diye düşünüyorum.

15 farklı dersten ve 1300'den fazla konudan ibaret 11 bin saatlik ders içeriği ile en kapsamlı eğitim uygulamalarından birisi olan My Open Courses ile daha sonra izlemek üzere videoları işaretleyebilir, cihazınıza indirebilirsiniz.

Eğer siz de sürekli olarak bir şeyle öğrenmekten zevk alıyorsanız ve eğiitm hayatınıza kendi kendinize devam etmek istiyor ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, My Open Courses uygulamasını indirip denemelisiniz.

YORUMLAR