My Talking Angela 1.1 (Android)

My Talking Angela

1.1
My Talking Angela
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Talking Angela, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kedi bakma oyunu olarak dikkat çekiyor.

Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oyanyabileceğimiz bir oyun olan My Talking Angela'da sevimli kedi Angela'yı sahipleniyoruz ve onun büyümesine yardım ediyoruz. Bu sevimli kediciği ufakken sahipleniyor ve onun her türlü bakım ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz.

Oyunun özellikle çocuklar tarafından çok sevileceğine inanıyorum. Hem renkli grafikleri hem de sevimli modellemeleri ile My Talking Angela minik oyunseverlere keyifli bir deneyim yaşatacağa benziyor.

Angela bir kediden ziyade bir insan gibi davranıyor. Farklı saç modelleri deniyor, elbiseler giyiyor ve hatta kendi evinde yaşıyor. Elbette bunların her biri bizim kontrolümüzde. Ona istediğimiz saç modellerini uygulayabiliyor, farklı elbiseler giydirebiliyor ve hatta evini bile kişiselleştirebiliyoruz. Oyunun en önemli özellikleri arasında kişiselleştirme seçeneklerindeki zenginlik var. Gerçekten oyundaki her detay üzerinde direkt olarak etkimiz var ve istediğimizi uygulayabiliyoruz.

Oyunda birçok çıkartma mevcut ve bunları toplayıp kendi albümlerimizi oluşturabiliyoruz. Bu albümleri arkadaşlarımızın albümleriyle karşılaştırma şansına da sahibiz.

Çok fazla bir hikaye derinliği olmasa da My Talking Angela, eğlenceli ve keyifli bir oyun deneyimi yaşamak isteyen herkesin göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.