My UV Patch 2.3.1 (Android)

My UV Patch

My UV Patch
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My UV Patch, Android işletim sistemli cihazlarda çalışan ve güneş ışınlarının zararlı etkilerini ölçen bir teknolojinin parçası olan bir mobil uygulamadır.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda kullanılabilen My UV Patch mobil uygulaması, güneş ışınlarının zararlarını azaltmak amacına yönelik rehber niteliğinde bir giyilebilir teknolojiyle entegre çalışan bir mobil uygulamadır.

Dünyaca ünlü kozmetik firması L’oreal çatısı altındaki La Roche – Posay tarafından hizmete sunulan teknoloji kapsamında UV Patch adı verilen esnek ve ince bantları vücudunuzun güneş gören bir bölgesine yapıştırmanız gerekiyor. Yaşınıza, cilt tipinize ve cinsiyetinize göre ideal güneş ışığına maruz kalma süresini ve miktarını görmek için ise My UV Patch uygulamasını kullanacaksınız.

My UV Patch uygulaması üzerinden öncelikle bir hesap açacaksınız. Adınız, yaşısınız ve cinsiyetiniz gibi bilgilerin yer aldığı hesap üzerinden tarama yaparak sizin için en uygun güneşe maruz kalma şeklini görüntüleyebilirsiniz. UV Patch giyilebilir teknolojisinin tamamlayıcı mobil uygulaması olan My UV Patch uygulamasını Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR