MyNBA2K18

MyNBA2K18
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

MyNBA2K18 Android uygulaması ile yüz tanıtma, sanal para kazanma, NBA oyuncu kartları toplama, maç yapma şansına sahipsiniz.

MyNBA2K18, çoğu oyuncu için en iyi basketbol oyunu olan NBA2K’nın yenisi NBA 2K18’i satın alanlar için hazırlanmış yardımcı uygulama. NBA 2K18’i PS4 veya Xbox One konsolunuzda oynamak üzere satın aldıysanız yüzünüzü taratmaktan sanal para kazanmaya pek çok özellik içeren bu uygulama da Android telefonunuzda olmalı.

PlayStation 4 ve Xbox One için NBA 2K18’i satın alanlara özel bir uygulama olduğunu, üç boyutlu kaliteli grafikler sunan basketbol oyunu olmadığını özellikle belirtmek istiyorum. 2K, oyunu ayrı olarak ücretli yayınlıyor. MyNBA2K18 uygulaması üzerinden favori NBA oyuncu kartlarınızı toplayıp hızlı maçlar, turnuvalar ve oyun içi özel etkinliklere girebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda lüzum edecek sanal parayı uygulama içinden kazanmanız, NBA oyuncusu yerine geçme isteğiniz varsa yüz tarama ile bunu gerçekleştirmeniz de mümkün. 2KTV’yi izliyor musunuz bilmiyorum; cihazınızdan istediğiniz aman 2KTV’yi izleme şansına da sahipsiniz.

YORUMLAR