Myth Defense LF 2.1.6 (Android)

Myth Defense LF

Myth Defense LF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Myth Defense LF ile eğlenceli bir maceraya atılıyoruz

Myth Defense LF mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir strateji oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize indirip oynayabileceğiniz bir kule savunma oyunu olan Myth Defense LF'de fantastik bir maceraya atılmaktayız. Oyunda kötülüğün temsilcisi karanlık güçler ile iyiliğin temsilcisi aydınlık güçlerin çarpışmasına tanık olmaktayız. Oyunda bize düşen rol ise aydınlığı temsil eden güçleri yöneterek dünyayı karanlığa sürüklenmekten kurtarmak. Bu iş için savunma kulelerimizi kkilit noktalara yerleştirmeli, onları geliştirmeli ve düşman ordularını yok etmeliyiz.

Tower Defence türünün başarılı bir örneği olan Myth Defense LF'de temel amacımız üzerimize dalga dalga gelen düşmanları savunma kulelerimizle durdurmak. Oyunda düşmanlarımızı durdurmak için tek seçeneğimiz savunma kulelerimiz değil; bu kulelerin yanısıra çeşitli tuzaklarla onları zayıflatabiliyoruz. Oyunculara 22 farklı savunma kulesi türü sunan Myth Defense LF'de 3 farklı tuzak türü de yer alıyor ve bu sayede oyunda çeşitlilik sağlanıyor.

Myth Defense LF düşük donanıma sahip Android cihazlarda bile rahatça çalışabilen bir oyun. Eğer rahat bir şekilde oynayabileceğiniz bir mobil oyun arıyorsanız Myth Defense LF'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR