National Geographic Wallpapers

National Geographic Wallpapers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

National Geographic Wallpapers içerisinde çok syaıda farklı duvar kağıdı içeren bir duvar kağıdı uygulamasıdır

National Geographic Wallpapers dünyanın en başarılı belgesel kanalları arasında yer alan National Geographic'te yer alan görüntüleri farklı duvar kağıdı seçenekleri olarak mobil cihazınıza taşıyan bir duvar kağıdı uygulaması.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz National Geographic Wallpapers içerisinde çok sayıda duvar kağıdı bir araya getirilerek kullanıcılara sunuluyor. Ana ekranınıza ekleyeceğiniz bu duvar kağıtları farklı kategoriler altında toplanmış. Bu kategoriler arasında en dikkat çekici olan hayvanlar kategorisinin yanında uygulama içinde seyahat, doğa, hava, su altı, macera, keşif, insanlar, kültür, bilim ve uzay gibi kaytegorileri de bulabiliyorsunuz.

National Geographic Wallpapers içerisindeki duvar kağıtları yüksek kaliteye sahip ve ana ekranınıza sıradışı bir görünüm kazandırabilmekte. Eğer National Geographic yayınlarının takipçiyseniz ve doğaya, bilime ve kültürlere ilgi duyuyorsanız National Geographic Wallpapers uygulaması oldukça hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR