NeuroNation 2.0.13 (Android)

NeuroNation

NeuroNation
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NeuroNation, minik oyunlar eşliğinde beyin jimnastiği yapmanızı sağlayan etkili ve yararlı bir Android uygulaması.

NeuroNation, dünya genelinde sahip olduğu 2 milyondan fazla kullanıcı sayısıyla birlikte Android platformu üzerinde en çok kullanılan beyin jimnastiği uygulaması. Eğer minik beyin egzersizleri yapmak ve geliştirmek istiyorsanız bu uygulama ihtiyacınızı karşılıyor.

İçerisinde yer alan 23 kişiselleştirilmiş beyin egzersizi oyunu sayesinde hem sıkılmadan egzersiz yapmanızı hem de beyin gelişiminize katkıda bulunmanızı sağlayan uygulama, size özel oluşturduğu çalışma program sayesinde ne zaman müsaitseniz, o zaman egzersiz yapabilme olanağı sunuyor.

Özellikle hafıza kuvvetlendirme açısından yararlı olan uygulama, hafızanızı güçlendiriyor, ilgi dağınıklığı problemlerinizi çözüyor, daha hızlı karar almanızı sağlıyor ve daha zinde oluyorsunuz. Böyle şey mi olur demeden önce uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip denemenizi tavsiye ederim.

Mini oyunlarda aldığınız puanlar ile arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz oyunda, aynı zamanda kendi yüksek rekorlarınızı da karşılaştırarak göstermiş olduğunuz gelişimin farkına varabiliyorsunuz. Kendi skorlarınız dışında puanlarınızı arkadaşlarınız ile de karşılaştırabilirsiniz.

Beyin egzersizi yapmak isteyuen kullanıcılar için özel olarak oluşturulan oyunlar sayesinde boş vakitlerinizi yararlı bir şekikde geçirmeniz mümkün kılınıyor.