Ninniler

Ninniler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ninniler, çocuklarınızı kolayca uyutmanızı sağlayacak olan ücretsiz ve kullanımı kolay bir Android ninni uygulamasıdır.

Ninniler, uyku vakti gelen çocuklarınıza farklı ninniler dinleterek rahat ve mutlu uyumalarını sağlayabileceğiniz ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Çocuklarınızın uyku vakitlerinde yada ağlarken susması için söylediğiniz ninnileri artık Android cihazlarınız üzerinden dinletebilirsiniz. Ninniler uygulaması çocuğu olan evli çiftlerin kullanılması için geliştirilen yararlı bir uygulamadır. Ninniler, yumuşak ve sade bir sesle söylendiğinde daha etkili olurlar. Bu nedenle ninni sölemek için yeterli bir sesiniz olmadığını düşünüyorsanız bu konuda yardım alabilirsiniz.

Manilere benzeyen dörtlüklerden ve nakarat bölümlerinden oluşan türkülerdir. Çocuklar üzerinde büyük etkiye sahip olan bu türküleri okuyarak, çocuğunuzun uyumasını, sakinleşmesini ve rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Akşamlar iş çıkışı çok yorgun oluyorsanız ve ninni söyleyecek kadar iyi değilseniz, uygulama ile çocuğunuza farklı ninniler dinleterek uyutabilirsiniz.

Uygulama içerisinde 12 farklı ninni bulunmaktadır. Bu sayede çocuğunuza her gün farklı ninniler dinletebilirsiniz.

Sizde bebek yada ufak çocuk sahibi iseniz, Ninniler uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR