Note Anytime Lite 2.1.2.0 (Android)

Note Anytime Lite

Note Anytime Lite
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kapsamlı bir not alma uygulaması olarak öne çıkan Note Anytime Lite sayesinde hayatınızın her anında yardımını alabileceğiniz bir asistana sahip oluyorsunuz.

Note Anytime Lite Android kullanıcılarına not alma konusunda yardım eden kapsamlı uygulamalardan bir tanesi. Faydalı özelliklerle donatılmış olan Note Anytime Lite sayesinde hayatınızın her anında kullanabileceğiniz fonksiyonel bir not alma uygulamasına sahip olacaksınız.

Uygulamanın en iyi yanı kullancıların her türlü beklentisine cevap verebilmek için esnek çalışma fonksiyonlarıyla donatılmış olmasıdır. Yani yeri geldiğinde ekrandaki klavyeyi kullanarak yeri geldiğinde de stylus aracılığıyla not alabilirsiniz.

Notlarınıza ekleyebileceğiniz tablolar, şekiller ve resimler ile onları daha bilgilendirici bir hale getirebilirsiniz. Elbette aldığınız notları dilediğiniz gibi yönetme şansına sahipsiniz. Örneğin eklenen şekillerin boyutlarını değiştirebilir, döndürebilir ve yerini değiştirebilisiniz. Bu sayede notlarınız tamamen sizin kontrolünüzde oluyor.

Note Anytime Lite sosyal medya desteği sunarak kullanıcılara aldıkları notları Facebook, Twitter ve diğer popüler kanallarda paylaşma şansı da sunmakta.

Öğrenciler, çalışanlar ve gezginler için ideal bir not alma uygulaması olan Note Anytime Lite son derece başarılı bir uygulama.

YORUMLAR