Notify Me!

Notify Me!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Notify Me! uygulaması Android cihazlarınızın kilit ekranından gelen bildirimleri incelemenizi sağlıyor.

Notify Me! uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının mobil cihazlarında çok daha gelişmiş bir şekilde bildirim desteğini kullanmalarını sağlayan ücretsiz bildirim uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamanın en büyük avantajı, Android'in zaman zaman yetersiz olan bildirimlerini biraz daha kullanışlı bir hale getirmek ve böylelikle erişmek istediğiniz bilgileri sizin için daha erişilebilir kılmak.

Uygulamanın bunu gerçekleştirmek için temel yöntemi, gelen bildirimlerin kilit ekranınızda görüntülenebilmesini sağlamak ve bunu yaparken ekran ışığını da açarak gelen bildirimi farketmenize yardımcı olmak. Bu sayede artık sizi ilgilendiren bir mesaj ya da sosyal medya bildirimi geldiğinde bunu hemen ekranınızın ortasında görme şansınız oluyor. Tabii ki bu bildirimler üzerinde çeşitli kişiselleştirmelerde bulunmak da mümkün.

Sadece ekran ışığını açma, sadece bildirimi görüntüleme, popupı genişletme gibi pek çok özelleştirme seçeneği sayesinde gelen bilgilerin nasıl bir düzende size görüneceğini de belirleme şansınız oluyor. Fakat maalesef Android'in sistem özellikleri nedeniyle kaldırdığınız bir bildirimi ayrı olarak üstteki bildirim çubuğundan da yeniden kaldırmanız gerekiyor. Bu durum Android'in kilit ekranında çıkan bildirimleri ayrı olarak algılamasından kaynaklanıyor.

Oldukça performanslı ve sorunsuz bir şekilde çalışan uygulama, pil tüketimi konusunda da insaflı ve bataryanızı kısa sürede tüketmiyor. İnternet bağlantısı olmadan da çalışabilmesi ise bildirimlerinizin kotanızı tüketmesi gibi riskleri ortadan kaldırıyor. Eğer yeni bir bildirim uygulaması arıyor ve kilit ekranınızda iOS işletim sisteminde olduğu gibi bildirimler arıyorsanız kesinlikle denemeden geçmeyin derim.

YORUMLAR