Offroad Racing 2 1.1 (Android)

Offroad Racing 2

1.1
Offroad Racing 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Offroad Racing 2, engebeli arazide keyifli yarışlara katıldığınız bir Android oyunu.

Offroad Racing 2, fizik tabanlı yarış oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız oldukça hoşunuza gideceğini düşündüğüm bir yapım. Android telefon ve tabletinize ücretsiz indirebileceğiniz ve de cihazınızda fazla yer kaplamayacak eğlenceli bir yarış oyunu arıyorsanız tavsiye ederim.

Dünya genelinde 2 milyon oyuncusu bulunan oldukça popüler bir yarış oyunu olan Offroad Racing’in devamı niteliğinde hazırlanan Offroad Racing 2 oyununda arazi ve engebeli yollarda gitmek için tasarlanmış özel arabaları kontrol ediyorsunuz. Bir yandan girinti ve çıkıntılarla dolu yolda arabayı kontrol etme zorluğu, diğer yanda sürenin işlemesi oyunu eğlenceli kılan, zorlaştıran öğeler arasında.

Hill Climb Racing’e hem oynanış hem de görsel açıdan oldukça benzeyen yapımda 100’den fazla bölüm bulunuyor. Oyun sürecinde mars, çöl, kuzey kutbu, tepeler gibi ilginç yerlerde yarışıyorsunuz. Tepe taklak olmadan yarışları tamamlamaktan başka bir amacınızın olmadığı oyunda yol boyunca karşınıza çıkacak altınları toplamanız da son derece önemli. Altınlar, yeni arabalar satın alabilmenize ve mevcut aracınızın parçalarını yenileyebilmenize imkan tanıyor. Tabii ki para verip te altın satın alabiliyorsunuz.

Klasik yarış oyunlarından sıkıldıysanız fizik tabanlı oynanış sunan Offroad Racing 2’yi Android cihazınıza indirip bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Offroad Racing 2 Özellikleri:

  • Yüksek kalitede grafikler
  • Eğlenceli ve gerçekçi fizikler
  • Yükseltilebilir 6 araç
  • 7 farklı arazi yolu
  • 100’den fazla bölüm
  • Günlük altın kazandıran sürprizler
  • Liderler tablosu ve çok sayıda başarım

YORUMLAR