One Touch Drawing 2.2.3 (Android)

One Touch Drawing

One Touch Drawing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

One Touch Drawing, size verilen noktaların hepsinin üstünden birer kez geçmeniz gereken düşündürücü ve eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

One Touch Drawing, oynarken beyin fırtınaları estirmenizi sağlayacak olan eğlenceli ve düşündüren bir Android bulmaca oyunudur. Pek çok kişinin mutlaka en az bir kere karşılaşmış olacağı oyunda yapmanız gereken verilen noktaların üzerinden sadece bir kerede geçmek.

Basit bir oyun yapısına sahip olmasına rağmen oynadıkça bağımlılık haline gelen bulmaca, bir çok ülkenin en iyi ücretsiz oyunları arasında yer almaktadır. Yüzlerce farklı bölüm yer alan uygulama da tüm bölümleri bitirerek keninizi sınayabilirsiniz.

Oyunda yapmanız gereken oldukça basit fakat bir noktanın üzerinden 2. kez geçemeyeceğiniz sakın unutmayın. Sadece tek bir seferde tüm noktaların üzerinden geçmeli ve bölümü bu şekilde bitirmelisiniz. Oyunda bulunan bazı yön göstericiler, gidilmesi zorunlu yönler ve 2 kere geçebileceğiniz sıralar işinizi zorlaştırabildiği gibi bazen de zorluklar çıkarmaktadır. Örneğin kafanızda düşündüğünüz ilerleyişi, gidilmesi zorunlu olan bir sıraya geldiğiniz için yapamıyorsunuz.

Eğlenceli vakit geçirmenizi ve beyin jimnastiği yapmanızı sağlayacak olan One Touch Drawing'i Android telefon ve tabletlerinize indirerek ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

YORUMLAR