Onefootball Brezilya

Onefootball Brezilya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Onefootball Brezilya, 2014 Dünya Kupası özel olarak hazırlanmış uygulamalardan biridir.

Onefootball Brezilya, bu sene Brezilya’da düzenlenecek Dünya Kupası için özel olarak hazırlanmış bir mobil uygulamadır. Turnuvaya katılan tüm milli takımlara ait en güncel haberler, maç fikstürleri, sonuçlar, istatistikler, basın toplantıları ve röportajlar başta olmak üzere Dünya Kupası’nda olan bitenden sizi anında haberdar eden anlık bildirimler sunan uygulamanın en güzel yanı ise tamamen Türkçe olması.

Onefootball Brezilya, Haziran ayında başlayacak olan Dünya Kupası’ndan son gelişmeleri anında aktaran bir uygulama. Desteklediğiniz milli takıma ait en güncel haberlere ulaşabilir, Dünya Kupası öncesi ve esnasında yapılan haberleri okuyabilir, takımınızın Dünya kupası’ndaki ilerlemesini takip edebilir, maç sonrası gerçekleştirilen röportajları izleyebilirsiniz. Sosyal ağ entegrasyonu sayesinde maçın oynandığı vakit diğer taraftarlarla etkileşime geçebilirsiniz.

Dünya Kupası’nı takip edebileceğiniz tamamen ücretsiz ve Türkçe bir uygulama arıyorsanız Onefootball Brezilya’yı kesinlikle indirmelisiniz.