OneSet 0.3.1 (Android)

OneSet

OneSet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OneSet uygulaması sayesinde Android kullanıcıları 15 saniyelik fitness ve spor videolarına kolayca erişebiliyorlar.

OneSet uygulaması sosyal medyayı ve spor yapmayı seven Android kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz video paylaşma araçları arasında yer alıyor ve uygulamanın temel konusunun fitness olması sayesinde sadece bu konuya dair paylaşımlar yapma ve diğerlerinin paylaşımlarını görme imkanınız oluyor. Ücretsiz olarak sunulan ve anlaşılır, sade bir arayüzle birlikte gelen uygulamayı kullanırken keyif alacağınızı düşünüyorum.

Uygulamada temel olarak 15 saniyelik fitness videoları yayınlıyorsunuz ve bu bakımdan Vine ile benzerlikler gösterdiğini söyleyebilirim. Bu paylaşımlarınızda fitness hareketlerinin nasıl yapıldığından tutun da faydalarına kadar pek çok farklı konudan bahsetme imkanınız var ancak herşeyin 15 saniyede tamamlanması gerektiğini unutmamalısınız.

Pek çok spor profesyonelinin hali hazırda OneSet'i kullanarak videolar paylaşmaya başlamış olması sayesinde spora yeni başlayanlar bu kişilerden gereken bilgi desteğini kolayca alabiliyorlar. Uzun ve sıkıcı fitness videoları izlemekten hoşlanmayanlar için ideal bir uygulama olduğuna inanıyorum.

Hazırladığınız videoları OneSet üzerinde yayınladıktan sonra sizi takip eden kişilerden geri dönümler alabiliyor ve onların yorumlarını da görebiliyorsunuz. Dilerseniz farklı spor kategorileri altındaki başlıklarda arama yaparak tam olarak istediğiniz hedefe yönelik videolara göz atma şansınız da mevcut.

Elbette kullanım esnasında internet bağlantısı gerektiren uygulama, 3G bağlantı üzerinde videolardan kaynaklı olarak biraz kota tüketimi gerçekleştirebilir ve bu yüzden video paylaşma veya izleme işlemlerini Wi-Fi bağlantınız üzerinden gerçekleştirmenizi öneriyorum.

YORUMLAR