PAL STATION

PAL STATION
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PAL STATION uygulaması sayesinde en son yabancı müzikleri Android cihazınızda radyodan kolayca dinleyebilirsiniz.

PAL STATION uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının tercih edebilecekleri ücretsiz radyo dinleme uygulamaları arasında yer alıyor. Adından da anlayabileceğiniz gibi PAL Station dinlemek için kullanılan uygulama, her an her yerden en çok dinlenen yabancı müzik radyolarından bir tanesine erişmenize izin veriyor ve çok kolay bir kullanıma sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Uygulamayı kullanırken maalesef 3G ya da Wi-Fi üzerinden internete bağlı olmanız gerektiğini belirtmek gerekiyor. Fakat çok uzun süreli dinlemelerde 3G kota tüketiminin biraz fazla olabileceğini ve bu nedenle WiFi üzerinden radyo dinlemenin biraz daha mantıklı olduğunu unutmamak gerekiyor. Lakin internet bağlantınızın kopması durumunda anlık olarak radyoya ulaşmanın mümkün olmadığını, bu nedenle her yerden kullanıma çok uygun olmadığını da söyleyelim.

Uygulamanın arayüzünde ses ayarlarını yapabileceğiniz butonlar yer alıyor ve bunun yanında PAL STATION radyosunun sosyal medya hesaplarına ulaşmak için kullanılacak linkler de mevcut. Dilerseniz radyo kanalına direkt e-posta da gönderebiliyor, böylelikle talep ettiğiniz müzikler varsa onların radyoda çalınmasını sağlayabiliyorsunuz.

Çalışması esnasında herhangi bir sorun göremediğimiz PAL STATION, sistem kaynaklarını da verimli bir şekilde kullanıyor ve çok kota harcamaması için ses kalitesinde ince ayarlamalar unutulmamış. Dolayısıyla sesten çok kayıp vermeden randımanlı bir veri tüketimi gerçekleştirilebiliyor.

Eğer yabancı müziklere tutkunuz varsa ve en son hit parçaları dinlemek istiyorsanız PAL STATION uygulamasına göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR