Papa Pear Saga (Android)
Papa Pear Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    40,694

  • Üretici

    King.com

Papa Pear Saga eğlenceli bir bulmaca oyunudur.

Papa Pear Saga, Candy Crush Saga oyunu ile büyük başarı yakalmış King.com tarafından yayınlanan yeni bir bulmaca oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen bir Android oyunu olan Papa Pear Saga bize oldukça neşeli ve canlı grafikler eşliğinde eğlenceli anlar sunuyor. Papa Pear Saga'da Para Pear'ı fırlatarak havadaki meyve, fındık ve çılgın biberlerin üzerinde zıplatmalı ve Papa Pear'ı ekranın altında bekleyen kavanozlara göndermeliyiz. Papa Pear'ı ne kadar çok zıplatırsak o kadarçok yıldız toplayabiliyoruz.

Papa Pear Saga oldukça kolay bir şekilde oynanabilmektedir; fakat oyunda ustalaşmak için dikkatlice hesap yapmalı ve ona göre Papa Pear'ı fırlatmalıyız. Papa Pear'ın maceraları bizi Meyveli Orman, Yüce Piramitler ve daha birçok farklı haritaya taşıyor. Oyunda 100'den fazla bölüm yer alırken kazanndığımız puanlar skor tahtasına yazılmaktadır ve bu sayede puanlarımızı arkadaşlarımızla karşılaştırabilmemize imkan tanınmaktadır. Oyunda bölüm geçtikçe yeni öğelerin kilidini açarak oyunu daha renkli yapabiliyoruz. Bunun yanısıra çeşitli güçlendirmeler ve bonuslar oyunda zorlandığımız yerlerde bize yardımcı olmakta.

Papa Pear Saga, eğer oyunun Facebook versiyonunu da oynuyorsanız size mobil oyununuzu Facebook oyununuzla senkronize etme imkanı sunuyor.

Not: Papa Pear Saga ücretsiz olarak oynanabilmektedir; fakat ekstra hamle veya can gibi bazı oyun içi öğeler için ödeme yaparak satın alma seçeneği sunulmaktadır.

YORUMLAR