Paradise Island 2 2.5.0 (Android)

Paradise Island 2

Paradise Island 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Paradise Island 2, kendi adamıza şehir kurmaya çalıştığımız eğlenceli bir oyun.

Paradise Island 2, Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin tamamen ücretsiz olarak oynayabilecekleri bir şehir kurma oyunu olarak dikkat çekiyor. Arkadaşlarımızla birlikte oynayabilmemize imkan sağalayan bu keyifli oyunda kendi şehrimizi kurmaya ve onu turizm cenneti haline getirmeyi amaçlıyoruz.

İlk başlarda sönük ve boş bir yerleşim alanında işe başlıyoruz. Hemen planlarımızı yaparak binalar, parklar, bahçeler, oteller, restoranlar ve kafeler inşa etmeliyiz. Ne kadar hızlı olursak o kadar çabuk yol alıyor ve yükseliyoruz. Şehrimizi çok güzel bir şekilde tasarlamamız gerekiyor. Aksi halde turistleri memnun etmekte zorluk yaşayabiliyoruz.

Oyunda dikkat etmemiz gereken en önemli nokta ekonomik faaliyetler. Güçlü bir ekonomiye sahip olursak daha fazla bina yapabilme şansına sahip oluyoruz. Bu yüzden hem turistlerden hem de kendi içimizdeki para sağlayan kaynaklardan maksimum düzeyde gelir elde etmemiz gerek.

Paradise Island 2'de göze hoş gelen, kaliteli grafiklere yer veriliyor. Binaların tasarımları adeta çizgi filmlerden fırlamışa benziyor ve bu da oyuna ciddi anlamda eğlence havası kazandırıyor. Eğer şehir kurma simülasyonları oynamaktan keyif alıyorsanız Paradise Island 2'yi mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR