Party Player

Party Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Party Player ile bir partide ya da topluluktayken arkadaşlarınız da telefonunuzdan çalan müziği değiştirebilir. Hem de kendi telefonları vasıtasıyla!

Bir parti vermek ya da bir partide bulunmak çok eğlencelidir. Ancak eğlenceyi sabote eden şeylerden biri de çalan müziğe sürekli müdahale edip, kendi istedikleri müziği çaldırmak isteyen arkadaş topluluğudur. Herkesin istediği çalabilir. Ancak bu istekler aynı anda geldiğinde iş eziyete dönüşür ve telefon elden ele dolaşmaya başlar. Keşke herkes telefonunuza dokunmadan, kendi telefonları aracılığıyla müzik çalan telefona istek parça atabilse. Öyle bir program var. Party Player tam olarak bu işi görüyor.

Tek bir kişinin boş zamanlarında hazırladığı Party Player, Android telefonunuzun izniyle, misafirlerinizin istedikleri müzikleri neredeyse parmaklarının ucuna getiriyor. Kendi telefonlarından gönderdikleri metin mesajlarıyla telefonunuzda bulunan bir müziği çalabiliyor ya da YouTube kaynaklı bir videoyu telefonunuzda oynatabiliyorlar. Bunun için izin verdiğiniz telefonların sahipleri kendi telefonlarından, sizin telefonunuza "çal müziğin adı" ya da "müziğin youtube adı" şeklinde bir SMS atması gerekiyor. Party Player otomatik olarak çalan müziği durdurur ve gelen metin mesajında yazılı olan şarkıyı telefonda veya YouTube'da arar ve bulduğunda çalmaya başlar.

Eğer aynı anda birden fazla istek gelirse, Party Player bir sıra oluşturur ve gelen istekleri sıraya koyar. Böylece üzerinizdeki hem sosyal hem fiziksel yükün tamamını devralır. Party Player ile kimin istediği parçayı çalacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Eğer bütün müzik ya da video istekleri biterse, Party Player önceden istek yapılmış parçaları çalmaya devam eder. 

Belirli kişilerden istek gelmesini engellemek istiyorsanız tek yapmanız gereken Menu > Contact Permissions ekranına gitmek. Eğer uygulama çalışmazsa varsayılan müzik çalarınızı devre dışı bırakıp başka müzik çalarlar ile denemeniz gerekiyor. Party Player'ın çalışması için yalnlızca sizin telefonunuzda yüklü olması yeterli. Arkadaşlarınızın programı yüklemesine gerek yok. Tek yapmaları gereken şey SMS atmak.

Program ücretsiz ancak bu ücretsiz sürümün şarkı istek hakkı sınırlı. Eğer sınırsız istek hakkına sahip bir Party Player istiyorsanız PRO sürüme geçmeniz gerekiyor. Bazı YouTube videoları açılmayabilir. Sebebi ise videoyu yükleyen kişilerin mobil erişime izin vermemesidir. Daha farklı müzik deneyimleri sunan programlar arıyorsanız şunları da deneyebilirsiniz: