Pass Box

Pass Box
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pass Box, Android mobil cihaz sahiplerinin tüm şifrelerini tek bir yerde saklamasın ve korumasını sağlayan ücretsiz bir uygulama.

Pass Box, kullanımı basit bir şifre koruma uygulaması. Türkçe dil desteğine sahip olan uygulama, basit olarak hesaplarınıza ait şifrelerinizi koruyor. Bir çok hesap ve şifreye sahip olduğumuz bu günlerde bu tür bir uygulama sayesinde tüm hesaplarınızı te bir yerde yedekleyerek koruyabiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde kendinize özel karmaşık bir şifre belirleyerek diğer tüm şifrelerinize bu şifre ile ulşamka mümkün. Dilediğiniz kadar şifre kleyebildiğiniz uygulamanın arayüzü hem kullanışlı hem de oldukça şık bir tasarıma sahip. Ufak boyutlu bir uygulama olan Pass Box, şifrelerinizi dilediğiniz zaman yedekleme olanağı da sunuyor.

Kopyala yapıştır desteği de bulunan uygulama sayesinde Facebook, Instagram, Twitter, Tumblr, Flickr vb. diğer tüm hesaplarınızın şifrelerini tek bir yerde koruyarak diğer kişilerin ulaşmasını engelliyor ve giriş işlemlerinizi daha rahat yapmanızı sağlıyor.

Eğer bir şifre yöneticisi istiyorsanız Pass Box'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip, denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR