Pembe Hareket

Pembe Hareket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pembe Hareket uygulaması ile Android cihazlarınızda yürüyüş takibinizi yaparken bir yandan da meme kanseriyle mücadeleye yardımcı olabilirsiniz.

Pembe Hareket uygulaması, Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ve Avon tarafından yayınlanmış bir yürüyüş yani spor takip uygulaması olarak yayınlanmış durumda ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Hem basit ve anlaşılır yapısı hem de kolay kullanımı sayesinde denemek isteyebileceklerinizden birisi olduğuna inanıyorum.

Uygulama direkt olarak GPS bilgileri sayesinde ne kadar yol gittiğinizi ve bu yolu hangi güzergah üzerinden tamamladığınızı ölçebiliyor. Böylece yürüyüşünüzün sonunda mesafenizi ve ne kadar sürede yürüyüşün bittiğini anlayabiliyorsunuz. Fakat GPS bilgilerinin talep edilmesi şarjınızın olması gerekenden daha hızlı bitmesine sebep olabiliyor ve bu konuda dikkatli olunmalı.

Uygulamanın yürüyüş takibinin yanında bir avantajı daha mevcut. Avon, yaptığınız her bir kilometrelik yol için Meme Kanseriyle Mücadele Fonu'na bir liralık bir bağış yapıyor ve bunu 30.000 km'ye kadar yapıyor. Dolayısıyla yürüdüğünüz her adımın hayırlı bir iş için vesile olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Pembe Hareket uygulamasının çalışması esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık ve yürüyüşü başlatma ve bitirme butonları da kolayca anlaşılır pozisyonlara yerleştirilmişler. Eğer yürüyüş takibinizi hayırlı bir işe dönüştürmek de istiyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.