Personal Trainer 2.0.2 (Android)

Personal Trainer

Personal Trainer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Personal Trainer, spor salonlarına gitmeden evde akıllı telefon ya da tabletiniz sayesinde spor yapmanızı sağlayan yararlı bir Android egzersiz uygulaması.

Personal Trainer, kişiye özel olarak hizmet veren spor antrenörlerini Android mobil cihazlarınıza taşımanızı sağlayan hem ücretsiz hem de oldukça başarılı bir spor uygulaması. Spor salonuna gitmek için yeterli vakti bulamıyorsanız evde ya da dışarıda kendi başınıza egzersiz yapma imkanı oluşturan uygulama, sizi mükemmel bir şekilde yönlendirerek çok büyük yardımcı oluyor.

Zaman zaman spor salonunda yapabileceğiniz spordan bile daha iyi sonuçlar verdiği görülen Personal Trainer, adından da anlayacağınız üzere aslında bir spor hocası olarak ravranıyor.

Android Wear desteği de bulunan Personal Trainer uygulamasını Android akıllı saat ve bileklikleriniz ile de kullanabiliyorsunuz. Yapacağınız antremaları size sunan, onları takip eden ve sonuçlarını sizlere gösteren bir egzersiz uygulaması arıyorsanız Personal Trainer'a mutlaka göz atmalısınız diye düşünüyorum.

YORUMLAR