Pet Island 28.0.0 (Android)

Pet Island

Pet Island
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pet Island, evcil hayvanlardan oluşan bir otel kurmaya çalıştığınız sosyal ağ destekli Android oyunu.

Pet Island, Android telefon ve tabletlerde oynanabilen evcil hayvan oteli kurma ve yönetme oyunu ve ücretsiz olarak geliyor. Sosyal ağ desteği sayesinde arkadaşlarınızla birlikte köpek, kedi, panda, hamster ve daha onlarca sevimli hayvandan oluşan otelinizi kurma şansına sahipsiniz.

Büyük – küçük her yaş grubuna hitap eden bir oyun olduğunu düşündüğüm Pet Island’da bir doktor tarafından yerle bir edilen hayvan otelimizi yeniden kurma çalışmalarına girişiyoruz. Otelimizde her çeşit hayvana yer verebiliyoruz. Farklı cinslerde köpekler, kediler, hamsterlar, penguenler, kaplumbağalar otelimizi süslüyor.

Hayvanların en şirin hallerini karşımıza çıkaran oyunda otelimizi sıfırdan kurduğumuzdan işimiz oldukça zor. Hayvanları barındıran yapıları üst üste koyarak otelimizi inşa etmiş oluyoruz lakin çok sayıda hayvan bulunuyor ve de hepsini memnun etmek zorundayız. Hayvanları kendimize ne kadar bağlarsak o kadar para kazanıyoruz ve otelimizi çabuk genişletiyoruz.

Bu tür oyunların olmazsa olmazı Facebook entegrasyonu Pet Island’da da karşımıza çıkıyor. Facebook hesabımıza bağlandığımızda arkadaşlarımızı da oyuna dahil edebiliyor ve gerektiğinde komşularımızdan yardım isteyebiliyoruz. Oyunda yapılar gerçek zamanlı olarak kurulduğundan bir noktadan sonra altınlarımız tükendiğinde baş yardımcımız komşularımız olduğundan oyunu çevrimiçi oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR