Phone Booster Cache Clean 1.0.7.1 (Android)

Phone Booster Cache Clean

Phone Booster Cache Clean
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Phone Booster Cache Clean uygulaması ile gereksiz dosyaları temizleyebiliyorsunuz.

Phone Booster Cache Clean uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın depolama alanında yer açabilir ve telefonunuzu hızlandırabilirsiniz.

Akıllı telefonlarınıza oyun yüklemek veya fotoğraf çekmek istediğinizde yetersiz depolama alanı uyarısı alıyorsanız, köklü bir temizlik yapmanın zamanı gelmiş demektir. Diğer uygulamalardan ve indirdiğiniz dosyalardan kalan artıklar, önbellek dosyaları ve diğer gereksiz dosyaları tek dokunuşla temizleyen Phone Booster Cache Clean uygulaması ile depolama alanınızda hatırı sayılır miktarda yer açabilirsiniz.

Arka plan işlemlerini sonlandırarak telefonunuzun hızını da artırabileceğiniz Phone Booster Cache Clean uygulamasında, cihazınızın çok fazla ısınmasından şikayetçiyseniz CPU soğutucu aracını kullanabilirsiniz. Bu araç sayesinde telefonunuzun ısınmasına neden olan uygulamaları durdurarak ısıyı düşürebilirsiniz. Eğer siz de akıllı telefonlarınızın hafızasını boşaltmak ve hızlandırmak istiyorsanız, Phone Booster Cache Clean uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Uygulama özellikleri

  • Çöp dosya temizleme
  • CPU soğutucu
  • RAM temizleme
  • Arka plan işlemlerini sonlandırma

YORUMLAR