Phonograph Music Player 0.9.9.2b (Android)

Phonograph Music Player

Phonograph Music Player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    73

  • Üretici

    kabouzeid

Phonograph Music Player, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz güzel ve temiz bir medya oynatıcıdır.

Phonograph Music Player, akıllı telefonunda güzel görünümlü bir medya oynatıcı arayanlar için harika bir alternatif. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde müziklerinizi daha dinamik bir arayüzde dinleyebileceksiniz. Kolay kullanımı ve sürekli güncellenen yapısıyla dikkat çeken Phonograph Music Player, Android'in materyal tasarımıyla birleşince göze hoş gelen bir uygulama olmuş.

Android dünyasının geliştiricilere tanıdığı muazzam serbestlik her türde başarılı uygulamalar çıkmasına olanak tanıyor. Phonograph Music Player'da bunlardan birisi olarak karşıma çıktı. Solmuş ve tanıdık arayüzlerden sıkılanlar varsa hiçbir karmaşıklık barındırmayan özellikleri sayesinde bu uygulamayı tereddütsüz deneyebilirler. Kolay kullanımının yanı sıra hızlı oynatma kontrollerini de çok basit bir şekilde bu medya oynatıcıda gerçekleştirebilirsiniz.

Başka neler var? Uygulamada dinamik renkler mevcut. Dilerseniz bu renkleri değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca Last.fm entegrasyonu da yapabilmeniz mümkün. Entegrasyonu yaptıktan sonra otomatik olarak sanatçı biyografileri ve resimleri hakkında ek bilgiler edinebilirsiniz. Phonograph Music Player'da bir de Tag Editörü bulunuyor. Bu editör sayesinde tüm şarkılarınızın başlığını, albüm adını, sanatçısını vs... dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Bunların yanında Widget ekranı, kilit ekranında çalma kontrolleri, çalma listeleri oluşturma ve düzenleme gibi özelliklerde var. Yani kolay kullanımın yanında bir medya oynatıcıda arayacağınız tüm özellikleri içinde barındırıyor.

Phonograph Music Player'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu alanda alternatif arayanların mutlaka denemeleri gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR