Piano Teacher 20141023 (Android)

Piano Teacher

Piano Teacher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Piano Teacher, piyano çalmayı öğrenmek isteyenlerin yardıma koşan ve keyifli bir şekilde piyano çalmayı öğrenmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Piano Teacher, Android işletim sistemi üzerinde bulabileceğiniz en iyi piyano çalma uygulamalarından bir tanesidir. Fakat uygulama sadece piyano çalmanızı sağlamakla kalmıyor aynı zamanda öğrenmenizi de sağlıyor. Uygulamanın adından da anlayacağınız üzere uygulama bir piyano öğretmeni gibidir adeta.

Uygulamayı indirdikten sonra 50 farklı enstrüman ve 50.000'den fazla şarkı içerisinden istediğiniz seçerek pratik yapmaya yada şovunuzu yapmaya başlayabilirsiniz. İster bir piyano ustası olun isterseniz daha önce hiç piyano çalmamış olun. Bu uygulama sayesinde adım adım piyano çalmayı öğrenerek istediğiniz şarkıları zamanla kendi başınıza çalabilir hale gelebilirsiniz.

3 farklı piyano temasına sahip olan uygulama üzerinde çaldığınız şarkıları paylaşabilir yada kaydederek daha sonra dinleyebilirsiniz. Ayrıca .mid ve .midi formatlı dosyaları uygulama ile açarak uygulama üzerinde oynatabiliyorsunuz.

Uygulamanın sunmuş olduğu eğitim oldukça detaylı ve kolay anlatıma sahip. Bu sayede kısa süre içerisinde piyano çalmayı en doğru şekilde kendi başınıza öğrenebilirsiniz. Uygulamanın dil desteği İngilizce olduğu için eğer İngilizceniz yoksa, yanınızda İngilizce bilen bir arkaşınız ile kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Düzenli olarak güncellenerek sürekli yeni şarkılar eklenen Piano Teacher uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek deneyebilirsiniz.

YORUMLAR