Pilates Workout Exercises

Pilates Workout Exercises
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Üretici

    BEAUTY LINX

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz pilates uygulamasıdır.

Pilates bildiğiniz gibi özellikler kadınlar arasında çok popüler spor aktivitelerinden bir tanesi. Evden çıkmadan yapabileceğiniz, az ve yoğun hareket prensibine dayalı bir aktivite olan pilates aynı zamanda çok da zevkli ve faydalı.

Fakat önünüzde bir rehber olmadan yapması çok zor olan aktivitelerden bir tanesi. Bu yüzden siz de Pilates Workout Exercises uygulamasını kullanabilirsiniz. Android cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama başlangıç, orta ya da ileri her seviye pilatesçi için uygundur.

Günümüzde internette bulabileceğiniz pek çok farklı egzersiz tipi var. Fakat pilates bunlar arasında en kısa sürede sizi en efektif olarak şekle sokanlardan bir tanesi olduğundan denemenizi tavsiye ederim.

Uygulamada 350'den fazla video bulunuyor ve her gün yenileri ekleniyor. Profesyonel pilates hocaları tarafından hazırlanmış bu videolara ve tavsiyelere göre siz de günde kısa bir süre ayırarak sağlığınız ve vücudunuz için iyi bir şeyler yapmış olabilirsiniz.

YORUMLAR