Pop to Save

Pop to Save
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ödüllü Pop To Save oyunu, Android cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor ve farklı atmosferiyle rakipleri arasından sıyrılıyor.

Pop To Save, Android cihazlarınızda oyanayabileceğiniz en keyifli bulmaca oyunlarından bir tanesi ve gerçekten rakiplerinden sıyrılmasını iyi biliyor. Uygulama marketler yer alan çoğu oyun birbirinin kopyası olmaktan öteye geçemezken Pop To Save farklı yapısıyla ilgi çekiyor.

Oyunda kötü kalpli cadının iksir yapımında kullandığı ufak sevimli yaratıklar tam da özgürlüklerine kavuşacaklarken bu kez de iksirden çıkan baloncuklara hapsoluyorlar. Bizim görevimiz ise bu yaratıklara yardım etmek ve onları baloncuklardan kurtarmak.

Bu görev için yapmamız gereken birkaç şey var. Öncelikle baloncuklara giden bir yol çizmek ve ardından baloncukların içini sıvıyla doldurarak patlatmak. Bu işlemin ardından sevimli yaratıklar serbest kalıyor. İlk bölümler fazlasıyla kolay tasarlanmış. Zaten bu bölümler oyuna alışmak için eklenmiş. Birkaç bölümden sonra işler iyice zorlaşıyor ve hesap etmemiz gereken faktörlerin sayısı artıyor.

Oyunda 4 farklı pakette toplamda 96 benzersiz bölüm sunulmakta. Oyunun rasgele sunulmasından ziyade iyi bir hikayeyle sunulması, keyif faktörünü artırıyor. Siz de fizik tabanlı oyunlar oynamaktan keyif alıyorsanız, Pop To Save mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında.

YORUMLAR