PPLNotify

PPLNotify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PPLNotify uygulaması ile kısa mesaj, arama ve diğer bildirimleri masaüstünüzden takip edebilirsiniz.

PPLNotify, Android akıllı telefonunuza gelen arama, kısa mesaj ve diğer bildirimleri masaüstünüzden takip etmenize imkan tanıyan bir mobil uygulamadır. Telefonunuza erişemediğiniz durumlarda PC veya MAC’inizden telefonunuza gelen kısa mesajları okuyabilir, arama bildirimlerini alabilir, yaklaşan takvim etkinliklerini görüntüleyebilir, cihazınızın pil durumunu görebilir, sosyal ağlardan gelen bildirimleri okuyabilirsiniz.

Android cihazınıza düşen bildirimleri masaüstünüzden takip edebileceğiniz onlarca mobil uygulama bulunmakta. PPLNotify’ı benzerlerinden farklı yapan ise kolay kullanılabilir olması ve masaüstü eklenti kurulumu gerektirmemesi. Android bildirimlerini MAC veya PC’nizden almak için tek yapmanız gereken uygulama üzerinde ücretsiz hesabınızı oluşturmak ve sonrasında bilgisayarınızdan uygulamanın http://www.pplnotify.mobi resmi sitesine gitmek ve hesabınıza giriş yapmak. Artık Android cihazınıza gelen tüm bildirimler eş zamanlı olarak masaüstünde görünecek.

Android telefona gelen bildirimleri anında masaüstünüzde görüntüleyen uygulama, tabletlerde de kullanılabiliyor. Tablette de ekstra bir şey yüklemiyor; http://www.pplnotify.mobi adresine giderek tarayıcı üzerinden hesabınıza giriş yapmanız yeterli oluyor.

Pushbullet'a alternatif olarak kullanabileceğiniz PPLNotify, tamamen ücretsiz olarak gelmekte ve rahatsız edici reklam içermemektedir.

YORUMLAR