Protect The Tree 2.6 (Android)

Protect The Tree

2.6
Protect The Tree
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Protect The Tree, dünyada kalan tek ağacı korumaya çalıştığınız strateji odaklı Android oyunu.

Protect The Tree, Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir kule savunma oyunları arasından grafik kalitesiyle ayrılan eğlence dozu yüksek bir yapım. Farklı stratejiler uygulayarak ilerlememiz gereken oyunda seçilmiş askerlerden oluşan güçlü ordumuzun yanı sıra özel silahlarımız da bulunuyor.

Oyunda savaşma amacımız daha doğrusu savunma hattı oluşturmamızın amacı dünyada kalan tek ağacı korumak. Hem kara hem de hava yoluyla akın akın gelen düşmanı durdurmak elbette kolay olmuyor. Oyunun eğitim bölümü diyebileceğim ilk bölümünde fazla sayıda düşman gelmemekle birlikte sadece karadan saldırı düzenliyorlar. Lakin biraz ilerledikçe uçak sesleri duymaya başlıyoruz ve rütbeli askerler destek vermeye başlıyor.

Ağacı koruyabilmek için üretebildiğimiz yükseltilebilir 7 özelleştirilebilir silahın yanında asker veren oyunda savunma hattını oluşturmak oldukça basit. Silah ve askerlerimizi yeşil alanlara konumlandırıp beklemeye geçiyoruz. Tabii ki üniteleri stratejik noktalara yerleştirmemiz gerekiyor. Her ne kadar düşmanın giriş noktasıyla ağaç arasındaki mesafe uzun olsa da saldırıların gittikçe güçlenmesiyle birlikte savunma yapmak zorlaşıyor.

Oyunda maddi durumumuzu ve seviyemizi sol üstten, üretebildiğimiz asker ve birimleri de sağ üstten takip ediyoruz. Gerek silahlarımızı konumlandırırken gerekse de asker çağırırken tek dokunuş yapmamız yeterli oluyor. Tabii ki para sıkıntısı olduğundan üniteleri kararında yapmakta fayda var.

YORUMLAR