Prune 1.0.32 (Android)

Prune

Prune
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Prune, özenle ve dikkatle ağaç yetiştirmeniz gereken çok kaliteli ve eğlenceli bir Android bulmaca oyunu.

Prune, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en pahalı bulmaca oyunlarından bir tanesi olmasına rağmen çok kaliteli ve detaylı olması nedeniyle ücretini hakettiğini düşünüyorum. En pahalı dedim diye aklınıza uçuk paralar gelmesin. Uygulamanın fiyatı 11 TL civarlarında fakat bulmaca oyunları kategorisinde yer alan pek çok oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

Oyun içerisinde farklı bölümlerde ağaç yetiştirmeye çalıştırıyorsunuz ve adeta ağaçları baştan siz yaratıyorsunuz. Çünkü siz ağaçlara şekil verirken, ağaçların büyümesini engelleyen bir takım engeller önünüze çıkıyor. Bu engelleri aşabilmek için ağacın büyümesine müdehale ederek gelişim yönünü değiştirmelisiniz.

Ağaçlar gelişimini tamamladığında ortaya çıkacak görüntüleri ekran görüntüsü olarak arkadaşlarınız ile paylaşabildiğiniz oyunda hem eğlenceli vakit geçiriyor hem de kafa yorarak stresinizi atabiliyorsunuz. Kaliteli ve özenle hazırlanmış oyunlar oynamak önceliğiniz ise bu oyunu satın alarak mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.