Radyo Spor

Radyo Spor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Radyo Spor, tüm spor dalları ile son gelişmeleri canlı canlı takip edebileceğiniz en iyi radyo uygulamalarından biridir.

Türkiye’nin ilk spor radyo olma özelliğini taşıyan Radyo Spor’un Android platformu için hazırlanmış resmi uygulamasıdır. Futbol, basketbol, tenis, voleybol ve diğer spor dallarındaki gelişmeleri sıcağı sıcağına dinleyicilere aktaran Radyo Spor’un Android uygulaması ile artık tüm içerik yanınızda.

Saran Holding bünyesinde kurulan Radyo Spor’un resmi mobil uygulaması ile tanınmış simaların eşlik ettiği canlı yayınları izleyebilir ve dinleyebilir, spor haberlerine göz gezdirebilir, podcast bölümünden her programın son iki bölümünü dinleyebilirsiniz. Haftalık yayın akışını görebilir ve takip ettiğiniz özel programlar için hatırlatma kurabilirsiniz.

Günün her saati canlı yayınla sporun her dalından haber ulaştıran Radyo Spor, İzmir’de 102.5, İstanbul’da 107.2, Bursa’da 94.0, Eskişehir’de 102.0, Balıkesir’de 107.7, Kayseri’de 90.5, Sakarya’da 97.2 ve İzmit’te 107.2 frekansında hizmet vermektedir.

YORUMLAR