RE-VOLT 3

RE-VOLT 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RE-VOLT 3, Android cihazlarda ücretsiz oynanabilir en gerçekçi grafik ve oynanışa sahip rc araba yarış oyunu.

RE-VOLT 3, rc yani radyo kontrollü arabalarla yarışlara katıldığımız popüler yapımın sonuncusu. Android cihaz kullananlar için de ücretsiz indirilmeye açılan yarış oyunu hem görsel hem de oynanış yönünden gelişmiş.

Serinin diğer oyunlarıyla karşılaştırdığımızda grafik ve kontrol sisteminin iyileştirildiği göze çarpıyor. Gerek rc araçların, gerekse de yarış pistlerinin modellemesi son derece başarılı. Oynanış yönünde farklı kontrol seçenekleriyle rc arabanızı kolaylıkla kontrol edebiliyorsunuz. Özellikle kontrol sisteminin yenilenmesiyle yarışların daha da heyecan kazandığı RE-VOLT 3’te farklı oyun modlarında tek başınıza yapay zekaya karşı veya online modda dünya genelinde oyunculara karşı oynama şansınız bulunuyor.

Farklı kategoride 50’den fazla rc araç arasından seçim yapmanızı isteyen oyunda yarıştığınız aracı kendiniz tasarlama şansına da sahipsiniz. Dilediğinizce renklendirmeniz, parçalarını değiştirmeniz mümkün. İsterseniz kendi tasarım rc aracınızı sosyal ağlarda da paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR