Real Bass 3.5 (Android)

Real Bass

3.5
Real Bass
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Bass, gitar çalmaya meraklı olan ve özellikle bas gitar çalmak isteyen mobil kullanıcıların kullabileceği ücretsiz bir Android uygulama.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde bas gitar çalmak istiyorsanız Real Bass uygulamasını mutlaka denemeniz gerekiyor. Küçüklükten beri ne gitar çalmaya hevesim oldu ne de kumsalda akdeniz akşamlarını çalarak kızlara hava attım fakat bu uygulama gerçekten keyifli.

Uygulama ekranı tam ekran gitar perdesi olarak karşımıza çıkıyor. Burada istediğiniz notalara ve akorlara basarak bas gitar çalabiliyorsunuz. Android uygulama marketi üzerinde farklı gitar çalma uygulamaları olmasına rağmen, bas gitar çalmak isteyenlerin kullanabileceği uygulama sayısı gerçekten çok az. Real Bass ise bu seçenekler arasındaki en iyi adaylardan bir tanesi.

Stüdyo kalitesinde ses almanızı sağlayan uygulama üzerinde 6 farklı bas gitar seçeneği mevcut. İstediğiniz gitarı seçerek hemen çalabiliyorsunuz. Uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesi ise çaldığınız şarkıları kaydedebilmeniz. Bu sayede güzel çaldığınız şarkıları daha sonra tekrar dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca gitar çalarken yaptığınız hataları da görebilme fırsatınız oluyor.

Bas gitar çalmayı biliyorsanız çalmayı biliyorsanız çalma keyfi yaşayacağınız yada öğrenmek istiyorsanız da kendi kendinizi eğiterek çalmayı öğrenebileceğiniz güzel bir uygulama olan Real Bass'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR