Real Fishing Ace Pro 1.0 (Android)

Real Fishing Ace Pro

1.0
Real Fishing Ace Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Fishing Ace Pro, farklı yerlerde farklı hava koşullarında balık tutma keyfi yaşatan Android oyunu.

Real Fishing Ace Pro, sakin sularda dinlendirici sesler eşliğinde farklı türde balıklar tutarak günlerimizi geçirdiğimiz bir Android oyunu. Gerçeğe yakın balık tutma deneyimi yaşatan oyunda Amazonlardan Nil Nehri’ne dünyanın dört bir yanını dolaşıyoruz.

Sanal ortamda balık tutmak tabii ki keyif vermez ancak canınız bunu yapmak istediğinde dışarıya çıkmak yerine bu oyunu Android cihazınıza indirerek gerçekteki kadar keyif vermese de balık tutma deneyimi yaşayabilirsiniz. Kuşların çıkardığı cıvıltılı güneşli bir günde göl kenarında balık tutmanın keyfi sanalda da bir başka diyebilirim. Oyunda atmosfer kadar oynanış ta başarılı. Oltamızı attıktan sonra balıklar ağımıza hemen takılmıyor; bir süre bekledikten sonra da kovamıza koymak için çaba sarf etmemiz gerekiyor.

Gün içerisinde gösterdiğimiz performansa bağlı olarak başka yerleri de görebiliyoruz. Balıkları başarılı bir şekilde tutmanın getirisi sadece yeni yerlerde balık tutma keyfi yaşamak değil; aynı zamanda oltamızı, yemimizi de yenileyebilmemiz için de balık sayısı mühim.

Gölet, nehir, açık deniz, göl, kumsal demeden balık avına çıktığımız oyunda ilerleyebilmek çok basit değil. Oltayı fırlattığımız gibi balıkları çekemiyoruz. Yemimize gelen balık gücünü hissettiriyor ve uzun çabalar sonrasında tutabiliyoruz. Balıkları tuttuktan sonra iki seçeneğimiz var: Balığı kovamıza koyup altın kazanmak veya bırakarak yaşamanı sürdürmesine devam etmesini sağlamak.