Real Guitar 3.11 (Android)

Real Guitar

Real Guitar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Guitar, adından da anlaşılacağı üzere mobil cihazları üzerinde boş zamanlarını gitar çalarak değerlendirmek isteyenlerin kullanabileceği ücretsiz bir uygulama.

Real Guitar, gitar severlerin Android telefon ve tabletleri üzerinde klasik ve elektronik gitar çalabilmesini mümkün kılan ücretsiz ve inanılmaz eğlenceli bir uygulama. Gerçek bir gitar gibi bastığınız her nota ve akoru duyabildiğiniz uygulama, özellikle büyük ekranlı mobil cihazlarda çok daha keyifli kullanılıyor.

İstediğiniz gitar ve akorları seçtikten sonra hemen çalmaya başlıyorsunuz. Dilerseniz çaldıklarınızı kaydederek daha sonra dinleyebiliyor ve böylelikle hatalarınızı düzeltebiliyorsunuz. Mobil gitar çalmak isteyenlerin tercih edebileceği en güzel uygulamalardan bir tanesi olan Real Guitar'ın tek eksisi Türkçe dil desteğine sahip olmaması diyebilirim. Fakat gitar çalma uygulamasında çok fazla Türkçe'ye ihtiyacınız olmadığı da bir gerçek.

Özellikler:

  • 3 Farklı gitar türü seçebilme
  • 2 farklı çalma modu
  • Gerçekçi gitar sesi
  • Kaliteli ses
  • Çalınanları kaydetme

Uygulama ücretsiz olarak sunulduğu için içerisinde reklamlar bulunuyor. Fakat bu reklamları ücret ödeyerek kaldırabiliyorsunuz. Uygulamayı indirerek denemenizi tavsiye ederim. Eğer çok beğenirseniz ücret karşılığında reklamları kaldırarak daha rahat kullanabilirsiniz.