Real Piano 3.6 (Android)

Real Piano

3.6
Real Piano
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Real Piano, Android mobil cihaz sahibi kullanıcıların piyano çalabilmek için kullanabileceği eğlenceli ve ücretsiz bir uygulama.

Neredeyse herşeyi yapabildiğimiz mobil cihazlarımız üzerinde piyano çalmak istiyorsanız fakat hangi uygulamayı kullanacağınıza karar veremiyorsanız Real Piano sizin için iyi olacaktır. Gerçek piyano çalma hissi uyandıran uygulama, çaldığınız şarkıları kaydederek daha sonra dinleme olanağı sunuyor. Bu sayede çaldığınız şarkıları daha sonra ailenize yada arkadaşlarınıza dinletebiliyorsunuz.

Farklı piyano türleri dışında farklı enstrümanlar da bulunan uygulama sayesinde müzik üretmenin tadını alabiliyorsunuz. Telefonunuz yada tabletiniz ne ollursa olsun ekran çözünürlüğü ona göre ayarlanarak güzel bir görünüm ortaya çıkıyor. Ayrıca piyano üzerinde çalarak kaydettiğiniz şarkıların kalitesi de üst düzey diyebilirim.

Özellikler:

  • Aynı anda farklı notalara basabilme
  • Stüdyo ses kalitesi
  • Çalınan şarkıları kaydetme
  • 20 farklı enstrüman
  • Gerçekçi piyano çalma keyfi

Özellikle küçük yaştaki çocuklarınız için güzel bir eğlence olan uygulama sayesinde onlarla birlikte piyana çalarak keyifli vakit geçirebilir ve onların piyano çalmayı öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR