Red Bull Alert

Red Bull Alert
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Red Bull Alert uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan sizi gerçekten uyandıracak bir alarm uygulamasına ulaşabilirsiniz.

Red Bull Alert uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış bir alarm uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak mobil cihazlarda sınırsız bir şekilde kullanılabiliyor. Diğer alarm uygulamalarının aksine kendi içerisinde özel bir spor temasına sahip olan uygulama, böylelikle sabahları uyanmanızı çok daha keyifli ve motive edici bir hale getirebiliyor.

Kolay kullanılır bir arayüzle birlikte gelen uygulamanın tüm kişiselleştirme seçeneklerinden en hızlı şekilde faydalanmak mümkün. Zira uygulamada yer alan pek çok farklı spor temasını hemen ayarlayabiliyor ve kendi ilgilendiğiniz sporları alarm esnasında görerek daha fazla yataktan kalkma motivasyonu elde edebiliyorsunuz. Bu esnada size gösterilen motive edici söz ve alıntılar ise yataktan kalkmayı daha da keyifli bir hale getiriyor diyebilirim. Özellikle spor seven ancak çok uyumaktan da hoşlananlar, kendilerini zinde hissetmek için uygulamanın bu iki özelliğinden faydalanacaklardır.

Sınırsız alarm kurma opsiyonu sunan Red Bull Alert, uyanma sürenize dair istatistikler de tutuyor ve bu istatistikler sayesinde ne kadar sürede ve nasıl uyandığınıza dair bir tablo elde edebiliyor, günden güne gelişiminizi takip edebiliyorsunuz. Farklı saatlere göre ayarlanmış alarmların her birine ayrı uyuklama sayacı belirlenebildiği için bu istatistiklerin daha da derin bir hale geldiğini belirtmek gerek.

Arkadaşlarınızı da dilerseniz uyanma mücadeleniz içerisine alabiliyor, onlarla uyanma yarışı içerisine girebiliyorsunuz. Kimin daha çok uyuduğu ve daha uzun sürede uyandığı gibi pek çok istatistiği arkadaşlarınızla karşılaştırarak küçük bir çekişme yaratma şansınız da Red Bull Alert ile birlikte mobil cihazınıza geliyor.

Yeni ve ilgi çekici bir alarm uygulaması arayanların kesinlikle göz atmadan geçmemeleri gerektiğine inanıyorum.