Reminder for CM Launcher

Reminder for CM Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reminder for CM Launcher, adından da anlayacağınız üzere CM Launcher kullanıcılarının yararlanabileceği ücretsiz bir hatırlatma uygulaması.

Reminder for CM Launcher, popüler launcher uygulaması CM Launcher için ek olarak geliştirilen ücretsiz ve son derece yararlı bir hatırlatma uygulaması. Özellikle çok yoğun telefon kullanımı gerçekleştiren kişiler için tasarlanan uygulama, yanıtlayamadığınız arama, mesaj, e-posta ve sosyal medya mesajlarınızı kaçırmayarak takip etmenizi sağlıyor. Böylece yoğun olmanıza rağmen hiç bir arama yada mesajı okumadan geçmemiş oluyorsunuz.

Standart Android e-posta, G-mail, Facebook, Twitter, Facebook Messenger, Line, WeChat vb. tüm sosyal medya uygulamalarının mesajları için destek sunan uygulama, yanıtsız kalan her şeyi görebilmenizi ve boş zamanınız olduğunda yanıtrlamanızı sağlıyor.

Gelen arama ve SMS'ler için bildirim desteği sunan uygulama böylece herhangi bir arkadaşınızın yada sevgilinizin aramasına geri dönmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Ufak ve şirin ikonlar üzerinde okunulmayan mesaj sayılarını gösteren uygulama, böylece ne kadar süredir telefonunuza bakamadığınızı göstermiş oluyor.

Uygulamayı dilediğiniz yere yerleştirebiliyorsunuz. Anasayfa yada herhangi bir dosya içerisinde koyabileceğiniz uygulama üzerinde okunmayan mesaj sayılarını ve bildirim olarak gelen aramalar ile okunmayan mesajları gösteriyor.

Eğer çok fazla aranıyor, mesaj ve e-posta alıyorsanız ve CM Launcher uygulamasını kullanıyorsanız, Reminder for CM Launcher uygulamasını da ücretsiz olarak indirerek denemeniz yararınıza olacaktır. CM Launcher uygulamasını daha önce denemediyseniz, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak hemen indirebilirsiniz. Hemen arkasından bu uygulamayı yükleyerek ikisini birlikte kullanabilirsiniz.

YORUMLAR