Reuters 2.3.1 (Android)

Reuters

Reuters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reuters, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir gazete uygulamasıdır.

Reuters, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir haber uygulamasıdır. Bildiğiniz gibi Reuters dünyaca bilinen ve uluslararası haberler yapan bir gazete. Artık bu gazetenin de mobil uygulamaları var.

Eskiye dayanan tarihi ile köklü gazetelerden birisi olan Reuters da çağa ayak uydurdu. Resmi mobil uygulamaları daha henüz marketlere sürülmüş olan Reuters ile en son haberlere kolayca erişebiliyorsunuz.

Daha şimdiden 500 bine yakın indirilme sayısına erişmiş olan uygulama ile dünyadaki en son gelişmelerden haberdar olabiliyor, yurt içi ve yurt dışında neler olup bittiğine göz atabiliyor ve yeni gelişmeleri öğrenebiliyorsunuz.

Sadece dünyada olup biten siyasal ya da kültürel haberleri değil bunların analizleri ile ekonomik gelişmeleri ve bunların analizlerini de uygulama üzerinden görebiliyorsunuz. Yine dünyanın her yerinden market bilgilerini de bu uygulamada bulabiliyorsunuz.

Her gün onlarca yeni haber, köşe yazısı, makale, resim ve video ile bütün olup bitenleri cebinize getiren uygulamadaki konular yukarıda da belirttiğim gibi siyasetten kültüre geniş bir çerçevede bulunuyor diyebilirim.

Ayrıca uygulamanın arayüzü de gayet kullanıcı dostu ve şık. Bununla birlikte uygulamayı istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyor ve kendinize özel bir izleme listesi oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca çevrimiçi haberleri okuyabileceğiniz gibi onları kaydedip daha sonra çevrimdışıyken de okuma şansına sahipsiniz.

Kapsamlı bir haber uygulaması arıyorsanız Reuters'in resmi uygulamasını indirmenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR