Manga Blaze

Manga Blaze

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 643
  • DOSYA BOYUTU 3.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Val Mitev

Manga Blaze, popüler mangaları Windows 8.1 tablet ve bilgisayarınızdan okuyabileceğiniz, indirebileceğiniz en iyi uygulama.

Manga Blaze, Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarınızda favori mangalarınızı okumak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve ufak boyutlu bir uygulama. Naruto, Bleach, Fairy Tail, One Piece, Dengeki Daisy, Hunter X Hunter, Toriko, Nisekoi ve daha saymakla bitiremeyeceğim yüzlerce mangayı bir arada bulabileceğiniz ve ücretsiz olarak okuyup indirebileceğiniz tek uygulama olduğunu söyleyebilirim.

Dünya genelinde en çok ilgi gören Japon çizgi romanları (mangaları) listeyerek manga arama – bulma derdinden kurtaran uygulama, sadece Windows platformunda karşımıza çıkıyor ve bence Windows Mağazası’nda ücretsiz kategorisinde yer alan en iyi manga okuma uygulaması.

Mangaları kategoriler yerine katalog adı altında olduğu gibi karşımıza çıkaran uygulamada her manganın detaylı bilgisine ulaşabiliyorsunuz. Bölüm sayısı, yazarı, puanı, konusu, yılı gibi manga hakkında öğrenmek istediğiniz her şey mevcut. Okuma ekranına geçmeden manganın belli bir bölümünü okuyabileceğiniz gibi okuma ekranında “Chapters” bölümünden de dilediğiniz bölümüne ulaşmanız mümkün. Okuma ekranı demişken burası da oldukça detaylı hazırlanmış. Manganın belli sayfasını açma, okuma düzenini değiştirme, favorilere ekleme, kaydetme, sayfalar arası geçiş kısacası okurken ihtiyacınız olacak her şey mevcut.

Yeni çıkan mangaları ayrı bir yerde listeleyen, mangaların yeni sayıları yayınlandığı haberdar eden uygulamanın beğenmediğim noktaları da oldu. Örneğin; mangalar çok geç açıldığından seri bir şekilde okuma mümkün olmuyor. Bunun dışında kendi mangalarımızı içe aktarıp okuma şansımız yok. İlle de uygulamanın sunduklarını okumak durumundayız.